شرایط ثبت سفارش

شرایط ثبت سفارش و خرید کالا

با توجه به آنکه موجودی کالاهای فروشگاه فناواتک و قیمت ها در طول زمان در حال تغییر میباشند، برای ثبت سفارش حتما میبایست آنلاین به سایت مراجعه کرده پس از اضافه کردن محصول به سبد خرید و مشخصات مورد نیاز حتی بدون نیاز به ثبت نام سفارش خود را ثبت کنند. کاربران و مشتریان محترم برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت نمیباشند. اما در صورت ثبت نام علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به وارد کردن اطلاعات خود نمیباشند، می توانند از مزایای عضویت در سایت از جمله آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات و پیشنهادهای خرید خوب بهره مند شوند. با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید.

توجه: مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان میباشد.


تایید سفارش و صدور فاکتور: بلافاصله پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز و صحیح فاکتور سفارش کاربر صادر می گردد. پس از آن مشتریان این امکان را خواهند داشت تا روش پرداخت خود را مشخص نمایند. چنانچه مشتریان در مدت زمان 30 دقیقه سفارش خود را نهایی و تایید نفرمایند، سفارش آن ها ناتمام تلقی شده و در لیست سفارشات لغو شده قرار میگیرد. در این موارد چنانچه مشتری تقاضای فعالسازی مجدد سفارش را داشته باشد و کماکان کالا در فروشگاه موجود باشد، مجددا میتواند از طریق ارتباط با کارشناسان فروش سفارش خود را تکمیل کند.

روش های ارسال سفارش سفارشات در شهر تهران صرفا توسط پیک یا وانت بار ارسال میگردد و مشتریان می توانند در مرحله روش ارسال از بین گزینه مدنظر را انتخاب نمایند. در شهرهای مجاور شهر تهران، سفارش ها علاوه بر پیک و وانت بار توسط شرکت های باربری نیز ارسال می گردند. در سایر استان ها غیر از استان تهران، سفارش ها تنها از طریق شرکت های باربری معتبر ارسال می گردند.

توجه: مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روش های ارسال ممکن یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد. روش های پرداخت مشتریان ساکن شهر تهران میتوانند وجه سفارش خود را بصورت آنلاین، کارت به کارت یا پرداخت در محل (بصورت نقدی یا کارت بانکی و از طریق دستگاه پوز) پرداخت نمایند، البته برای سفارش های بالای پانصد هزار تومان، به منظور اطمینان از صحت سفارش، می بایست حداقل ده درصد مبلغ سفارش بصورت آنلاین پرداخت گردد.

توجه: مشتریان ساکن سایر شهرها لازمست کل وجه سفارش خود را بصورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت نمایند.


مدت زمان تحویل سفارش ها سفارشات شهر تهران: مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران در روش ارسال با پیک معمولا در کمتر از 3 ساعت و در شرایط خاص حداکثر یک روز کاری میباشد.

شرایط خاص: سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 3 الی 24 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل میگردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری میباشد.


سفارشات شهرستان ها: سفارش هایی که قرار است از طریق شرکت باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 13 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 24 تا 48 ساعت کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.


گارانتی قیمت: فروشگاه فناواتک همواره یکی از مزیت های خود نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های فیزیکی را ارائه قیمت های رقابتی اعلام نموده است، لذا فروشگاه با اطمینان از قیمت گذاری محصولات خود و برای ایجاد اطمینان خاطر مضاعف مشتریان 5 روز تضمین قیمتی برای کالاهای خریداری شده ارائه نموده که بر اساس آن، چنانچه مشتری تا پنج روز پس از خرید، اعلام نماید فروشگاه معتبر دیگری کالا را با قیمت کمتری عرضه می نماید، بلافاصله پس از محرز شدن (در کمتر از 2 ساعت)، مابه التفاوت وجه به حساب ایشان واریز خواهد شد. لازم به توضیح است که مدت این تضمین قیمتی در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا 48 ساعت می باشد.